Penktasis TJA gimtadienis

Šį šeštadienį (lapkričio 20 d.) TJA ir Vilniaus klubas SOHO kviečia į geltonąjį Bitlų eros povandeninį laivą! Geltonajame laive savo penkerių metukų gimtadienį švęs didžiausia Lietuvoje žmogaus teises ginanti organizacija - Tolerantiško Jaunimo Asociacija!

 

Visas vakarėlis kvėpuos 7-ojo dešimtmečio ir modernios muzikos dvasia, ir geltonuoju povandeniniu laivu (toks šį vakarą bus klubas SOHO) bent trumpam jus nukels į laikotarpy kada jaunimas pradėjo šokti tvistą ir susikūrė legendinė roko grupė „The Beatles“!

 

TJA 5 metukų gimtadienio šventė

Vakaro metu DJ scenoje pasirodys net du SOHO klubo rezidentai - DJ Sonare ir DJ Perfuro - daugeliui turbūt jau gerai pažįstami ir mylimi didžėjai šiam vakarui paruošę specialią programą, kuria jau dabar nekantrauja pasidalinti ir jus pašokdinti.

 

Vakaro svečias - charizmatiškasis operos solistas Rafailas Karpis - šį vakarą žadėjo padovanoti ne vieną ir ne dvi meilės, gėrio filosofiją puoselėjusios Liverpulio ketveriukės dainas. Juk tikra tiesa, kad „All you need is Love“ (liet. – „Viskas, ko tau reikia – tai meilė“)... Gyvą operos solisto pasirodymą apšildys DJ Gyvatnešis, pasidalinsiantis 70-ųjų metų muzikos garsais.

 

Kaip tikrame gimtadienyje Jūsų laukia didžiulis tortas, gėlės ir šampanas! Visi pasiruošę keliauti geltonuoju povandeniniu laivu - pasipuošę akvalangais, ląstais ir kiti džiaugsmais ar apsirengusius geltonai šį vakarą į klubą iki 24 val. įeis NEMOKAMAI! Nemokamai į klubą pateks ir TJA visuotinio narių susirinkimo dayviai.

 

 

Tad laukiame Jūsų klube ir ruošiamės gerai pašėlti! Daugiau informacijos apie vakarą - www.facebook.com/tja.lt ir www.sohoclub.lt.

 

 

TJA 5th Birthday - Yellow Submarine @ SOHO (Švitrigailos g. 7/16, Vilnius)

 

LIVE - Rafailas Karpis

Special WARM-UP DJ: Gyvatnešis

DJs: Sonare & Perfuro (SOHO Club residents)

Vakaro pradžia 22:00 val.

 

Kaina:

22:00-23:00 - 10 Lt (vaikinams su LSP - 5 Lt)

23:00-04:00 - 20 Lt

04:00-07:00 - nemokamai

Apsirengusiems pagal DRESS CODE ir TJA visuotinio narių susirinkimo dalyviams įėjimas iki 24:00 - nemokamai

 

 

FACEBOOK PRANEŠIMAI

Draugiška ir saugi Lietuva LGBT+